Обратный звонок Мы будем рады ответить на ваш вопрос

Факти про мови

Hello, world!

Та ні, це не промова, але про мови.

Про цікавезний світ 7000 мов! Який вражає не тільки своєю різноманітністю, але й дивує цифрами та фактами. Ви мабуть вже чули, що 60 відсотків населення нашої планети спілкуються на 40 найбільш розповсюджених мовах.

Нагадаймо також, що в Langhouse можна обрати аж з 10! На будь-який смак і тренд. Та не зволікайте, бо кожні два тижні у світі зникає одна яка-небудь мова. За Х.Арце “Мова зникає не тому, що її не вчать інші, а тому, що нею не говорять ті, хто її знає.” Тому говоримо рідною українською 

🇺🇦

 та прогресуємо в іноземних 

🌐

! А поки ви визначаєтеся, якою мовою подовжити собі життя хапайте трохи фактів-цікавинок про мови світу. 

  • Папа Римський в Твіттері ділиться дописами на 9 мовах! Але рекорд підписників в аккаунті на іспанській !
  • На одному з канадських островів не говорять, а свистять! Все просто – немає доріг і технологій. Отож  повідомлення в сусіднє село відправляється вправним свистуном. А у Мексиці чоловіки племені Матсатеко також активно використовують мову свисту (щоб жінки не розуміли про що йдеться).
  • Найбільш змістовним словом на нашій планеті вважається«маміхлапінатана». А означає воно «дивитися один на одного в надії, що хтось погодитися зробите те, чого бажають обидві сторони, але не хочуть робити». 
  • Не в усіх мовах знак @ називають собакою. Найчастіше цемавпочка або равлик. Буває ще й струдель (на івриті) або оселедець під маринадом (в чеському і словацькому) і місячне вухо (в казахському) 
  • Найдовше слово в українській мові складається з 30 літер! Спробуйте вимовити: «дихлордифенілтрихлорметилметан» (хімікат для боротьби зі шкідниками) 
map-img
Напишите нам Мы будем рады ответить на ваш вопрос